İzmir Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürlüğü’ne Atanan Dr. Mustafa Acar’ı Makamında Ziyaret Ettik

İzmir Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürlüğü’ne Atanan Dr. Mustafa Acar’ı Makamında Ziyaret Ettik

İzmir Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürlüğü’ne atanan Dr. Mustafa Acar’ı Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Yöneticisi Hafız İbrahim Eker, Aliağa Müftülüğü Kestanepazarı Hacı Tülay Çolakoğlu Kur’an Kursu Yöneticisi Hafız Fatih Muslu ve Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Yapılan ziyarette kurumlarımızın faaliyetleri ve eğitim öğretim sistemi hakkında bilgiler verilerek istişarelerde bulunuldu. Ziyaretten mutluluk duyduğunu dile getiren Acar, bilgi paylaşımının çok yararlı olduğunu ifade etti. Müdür Acar, Kestanepazarı Ailesi’ne bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Hafızların Yuvası Kestanepazarı

Bizi Tanıyın...
Kestanepazarı; Kurra Hafız Salih Tanrıbuyruğu Hocamız tarafından yüz yılı aşkın süre önce temeli atılmış, o günün şartlarında hedefi Allah’ın dinini öğretmek ve öğrenmek olan bir kuruluştur. Derneğimiz bugün de, bu çizgiden ayrılmadan, gelişen ve değişen şartlarda, aynı gayeyle yoluna devam etmekte, aynı heyecan ve coşkuyu yüreklerinde hissetmektedir.
Sorularınız için lütfen bizimle iletişim kurun