Başkan Hasan Dayhan Kabri Başında Dualarla Anıldı

Başkan Hasan Dayhan Kabri Başında Dualarla Anıldı

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nde uzun yıllar başkanlık yapan rahmetli Hasan Dayhan, vefatının 5. sene-i devriyesinde kabri başında dualarla anıldı. Karabağlar Paşaköprü Mezarlığı’nda gerçekleşen anma programına, Rahmetli Hasan Dayhan'ın ailesi, dernek yönetimi, dernek çalışanları ve Kur’an Kursu’ndan öğrencilerimiz katıldı. 

Merhum Başkan Hasan Dayhan’ın oğlu, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan ile aile efradı, Yönetim Kurulu Üyeleri Faik Boyacı ve Ahmet Arslan, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği İdari İşler ve Personel Müdürü Ahmet Özer ile Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Eğitim Koordinatörü ve Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurt Müdürü Zübeyir Kuyubaşı ve Yurt Müdür Yardımcısı Ömer Çelebi’nin katıldığı anma merasiminde Kur’an Kursu Öğrencilerimiz Kur’an-ı Kerim okudu. 

Yapılan tilavetlerin ardından Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç, merhumun ruhu için Kur’an Kursu öğrencileri ve hocaları ile sevenlerinin okumuş olduğu Hatm-i Şeriflerin duasını yaptı. Merhumun oğlu Cüneyd Dayhan programa katılan ve gelemeyen tüm sevenlerine teşekkür ederek, merhum babası için dua istirhamında bulundu.


Hafızların Yuvası Kestanepazarı

Bizi Tanıyın...
Kestanepazarı; Kurra Hafız Salih Tanrıbuyruğu Hocamız tarafından yüz yılı aşkın süre önce temeli atılmış, o günün şartlarında hedefi Allah’ın dinini öğretmek ve öğrenmek olan bir kuruluştur. Derneğimiz bugün de, bu çizgiden ayrılmadan, gelişen ve değişen şartlarda, aynı gayeyle yoluna devam etmekte, aynı heyecan ve coşkuyu yüreklerinde hissetmektedir.
Sorularınız için lütfen bizimle iletişim kurun