Yönetim Kurulu Öğretmenler Gününü Kutladı

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği 2. Başkanı Cüneyd Dayhan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Fatih Boyacı ve Muhiddin Sami Dayhan himaye ettiğimiz okul ve Kur’an kurslarında görevli eğitimcilerin öğretmenler gününü kutladı.

Kestanepazarı Yönetim Kurulları adına Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği 2. Başkanı Cüneyd Dayhan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Fatih Boyacı ve Muhiddin Sami Dayhan himaye ettiğimiz Hisar Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu, İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi, Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu, Konak Müftülüğü Kestanepazarı Merkez Kur’an Kursu ve Aliağa Müftülüğü Kestanepazarı Hacı Tülay Çolakoğlu Kur’an Kursu’nu ziyaret etti. Ziyaretleri esnasında eğitimcilere Kestanepazarı Yönetim Kurulları adına hediye takdim eden Cüneyd Dayhan, öğretmenleri yaptıkları kutsal mesleklerinden dolayı tek tek tebrik ederek başarı diledi.

“ÖĞRETMENLERİMİZİN ÜZERİMİZDEKİ HAKLARI GÖZ ARDI EDİLEMEZ”

Öğretmenlik mesleğinin dünyanın en meşakkatli ve en kutsal mesleklerinden biri olduğunu belirten Cüneyd Dayhan, geleceğimiz olan evlatlarımızın hayata hazırlanmasında çok önemli bir yere sahip olan öğretmenlerimizin bizler üzerindeki haklarının asla göz ardı edilmemesi gerektiğini söyledi. Öğretmenliğin son derece sabır ve fedakârlık gerektiren bir meslek olduğuna da vurgu yapan Dayhan, “Öğretmenlerimizin bu fedakârlıkları hiçbir maddi değer ile ödenemez. Bir öğretmen için en büyük ödül tabii ki de öğrencilerinin birer iyi insan olarak yetiştiklerini ve iyi makamlara geldiğini görmektir” dedi.

Tebriklerden sonra bir süre öğretmenler ile sohbet eden Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği 2. Başkanı Cüneyd Dayhan ve Yönetim Kurulu Üyesi Halil Fatih Boyacı öğretmenlerin istek ve dileklerini de not aldı.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği 2. Başkanı Cüneyd Dayhan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Fatih Boyacı ve Muhiddin Sami Dayhan himaye ettiğimiz okul ve Kur’an kurslarında görevli eğitimcilerin öğretmenler gününü kutladı.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği 2. Başkanı Cüneyd Dayhan Kesanepazarı Hatay Kur’an Kursu hocalarına hediyelerini takdim etti

Hisar Anadolu İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu öğretmenleri Kestanepazarı Yönetim Kuruluna anlamlı ziyaretinden dolayı teşekkür etti