Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Yönetim Kurulları Üyeleri, olağan yönetim kurulu toplantısı sonrası Eğitim Kampüsü’nü gezdi. Kampüste eğitim alan öğrenciler ile sohbet eden Yönetim Kurulları Başkanları ve Üyeleri öğrencilerin isteklerini dinledi.

Kestanapezarı Öğrenci Yetiştirme Derneği, Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı ile Kestanepazarı Fidan Eğitim Kurumları Derneği olağan yönetim kurulu toplantısı Hatay Semti’ndeki Kestanepazarı Eğitim Kampüsü’nde yapıldı.

Yapılan toplantı sonrası Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği ile Milli Kültür Ve Ahlaka Hizmet Vakfı Başkanı Çoşkun Akın, Kestanepazarı Fidan Eğitim Kurumları Derneği Başkanı Mehmet Mahir Karaşen, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği 2. Başkanı Cüneyd Dayhan ve Yönetim Kurulları üyeleri İbrahim Özpoyraz, Eyyup Özcan, Nafi Demirel, Ahmet Özer, Muhiddin Sami Dayhan ve Ahmet Arslan eğitim kampüsünü gezdi.

Kampüste eğitim alan öğrenciler ile bir araya gelen başkan ve yönetim kurulu üyeleri öğrenciler ile sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Öğrenciler ile tek tek ilgilenen başkan ve yönetim kurulu üyeleri öğrencilerin istek, dilek ve şikayetlerini dinleyerek not aldı.

Hasan Dayhan Spor Sahası’nda Futbol Oynadılar

Öğrencilerin daveti üzerine Onursal Başkan Hasan Dayhan tarafından kampüs içerisine yaptırılan ve kendi adını taşıyan Hasan Dayhan Spor Sahası’na giren Yönetim Kurulu Üyeleri Eyyup Özcan ve Muhiddin Sami Dayhan, burada öğrenciler ile mini bir müsabaka yaptı.

Minik öğrenciler ile yapılan maçta Eyyup Özcan’ın isabetli şutları ağlarla buluşarak gole dönerken, saha dışındaki yönetim kurulu ve başkanların desteğini alan öğrenciler sergiledikleri performans ile mücadeleyi kazanmayı bildi.

KANTİN YÖNETİMDEN TAM NOT ALDI

Öğrenciler ile yaptıkları sohbet ve müsabakalar sonrası Kestanepazarı Yönetim Kurulları Üyeleri, Çoşkun Akın başkanlığında kampüs içerisindeki kantini denetledi. Kantin çalışanlarından işleyiş hakkında kısa bilgi aldı.

Yapılan denetimlerde, satılan ürünlerin Milli Eğitim Bakanlığı’nın okul kantinlerinde satılabilicek ürünlerle ilgili yayınladığı tebliğe uygunluğuna, ürünlerin tazeliği ve kantinin hijyenine bakıldı. Kantin yapılan denetimlerden tam not aldı.

Öğrenciler ile Yönetim Kurulu arasında zorlu mücadele

Kampüs içerisinde bulunan kantini denetleyen başkan ve yönetim kurulu üyeleri öğrencilerle langırt ve hava okeyi oynadı.Öğrencilerle 2’şerli takımlar halinde yapılan langırt turnuvasında Eyyüp Özcan’ın takımı Başkan Çoşkun Akın’ın takımı ile zorlu bir mücadele yaptı.Yönetim Kurulu Üyesi Muhiddin Sami Dayhan, futbol maçı sonrası bu kez de hava okeyinde öğrencilere rakip oldu. Dayhan, bu oyunda ne kadar iddialı olduğunu yaptığı kurtarışlarla herkese gösterdi.Her iki mücadelede de öğrenciler, Kestanepazarı Yönetim Kurulları Başkanları ve Üyeleri ile eğlenceli vakit geçirdi.

HER ÇOCUK ÖZELDİR

 Öğrenciler ile birlikte vakit geçirmekten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Başkan Çoşkun Akın, “Her öğrencimiz bizim için çok kıymetlidir.Bizlerin gözünde her çocuk çok özeldir. Çocuklarımıza eğitim verirken önemli olan, onlarla doğru iletişim kanallarını bulmaktır. Bizler çocuklarımıza birer ağabey, birer baba şefkati ile yaklaşıp onlarla zaman geçirmediğimiz sürece asla sağlam bir iletişim kurmuş olamayız. Onlara örnek olurken, doğruyu göstermek için söylediklerimizin anlaşılması gerekli. O yüzden çocuklarımızla onların dilinde konuşmak zorundyaız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.