Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Yöneticilerimiz Konak Müftüsü Zeki Aksoy’a Nezaket Ziyaretinde Bulundu

Kestanepazarı heyeti, Konak müftülüğüne yeni atanan Zeki Aksoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kestanepazarı Yöneticileri, Konak Müftülüğüne Atanan Zeki Aksoy'a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Aksoy’un makamında gerçekleşen ziyarette Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı Başkanı Lütfi Görmez, Kestenepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkan Vekili Necmi Güngörmez, Kestanepazarı Genel Koordinatörü İ. Cengiz Aslan ve Vakıf Müdürü Mehmet Aşıcı yer aldı.

Kestanepazarı ve hizmetlerinin yanı sıra müftülük çalışmalarının değerlendirildiği ziyarette Aksoy, Kestanepazarı’nı yakinen tanıdığını, 9 Eylül İlahiyat Fakültesini okuduğu yıllarda Kestanepazarı’nda belletmen olarak görev yaptığını anlattı. O yıllarda, kurucularımızdan Hacı Ali Rıza Güven amcanın kendisine çok destek sağladığını ifade eden Aksoy, Konak müftülüğü görevine atanmasıyla, vefa borcunu ödeme imkânı bulduğunu söyledi.

Kestanepazarı İdarecileri Konak Müftüsü Zeki Aksoy’u Ziyaret Etti

Kestanepazarı idarecilerinden; Genel Koordinatör İ. Cengiz Aslan, Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa Yaman, Eğitim Koordinatörü Mustafa Yıldırım, Kur’an Kursu Yurt Yöneticisi Gazi Pehlivan, Basın-Yayın ve Enformasyon Müdürü Nurkan Boz ve Lise Yurt Müdür Yardımcısı Ali Koç, Konak Müftüsü Akyos’u makamında ziyaret ederek tanıştı ve yeni görevlerinde başarılar diledi.

Kestanepazarı İdari Müdürleri, Konak Müftüsü Zeki Aksoy'u Makamında Ziyaret Ederek Tanıştı
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif