Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Veliler Örgün Eğitimle Hafızlık Hakkında Bilgi Aldı

Türkiye’nin en köklü hafızlık müessesesi olan Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir Hatay’daki Eğitim Kampüsü’nü ziyaret eden veliler, Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesi hakkında bilgi aldı.

Kestanepazarı Eğitim Kampüsü çevresinde oturan ve çocuklarını hafız yapmak isteyen veliler, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’ni ziyaret etti. Veliler, Kestanepazarı Yönetim Kurulları’nın hamisi olduğu ve Kestanapazarı Kur’an Kursları ile ortak proje yürüten Hisar Anadolu İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Müdürü Rasim Çakmak ile bir araya geldi.

Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Müdürü Şaban Küçük, Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı ve Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç’un da bulunduğu toplantıda veliler, Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesi’nin uygulamaları hakkında detaylı bilgi aldı.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif