Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir Hatay’daki Eğitim Kampüsü’nü ziyaret eden İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, Derneğimizin Kur’an Kursları ile İmam Hatip Liseleri’ne verdiği desteklerden ötürü yönetim kurulu üyelerini tebrik etti. Hafız öğrenciler ile birlikte öğlen yemeği yiyen Vali Köşger, öğrencilere yeni eğitim öğretim sezonunda başarılar diledi.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Eğitim Kampüsü’nü ziyaret eden Vali Köşger’i kampüs girişinde Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan, Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Müdürü Şaban Küçük, Yönetim Kurulu Üyeleri ve hafız öğrenciler karşıladı.

DERNEK VE VAKIF FAALİYETLERİ HAKKINDA BİLGİ ALDI
Karşılama sonrası idari binadaki toplantı odasına geçildi. Kestanepazarı Yönetim Kurulları Başkanı Cüneyd Dayhan, Vali Köşger’e burada Kestanepazarı’nın tarihi ile dernek ve vakıflarımızın hizmetleri hakkında detaylı bir sunum gerçekleştirdi.

Sunumun ardından Başkan Dayhan ile Kurs Müdürü Küçük, Kestanepazarı’nda Örgün Eğitimle Hafızlık ve Klasik Hafızlık Eğitimleri hakkında da detaylı bilgi verdi.

HAFIZ ÖĞRENCİLERLE BİRLİKTE YEMEK YEDİ NAMAZ KILDI
Toplantı sonrası, maske-mesafe ve hijyen kurallarına uyarak Kestanepazarı Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte kampüs içerisinde yer alan yemekhaneye geçen Vali Köşger, burada hafız öğrenciler ile birlikte yemek yedi. Ardından yine kampüs içerisinde yer alan Tanınmış Mescidi’ne geçen Vali Köşger, bir süre burada öğrenciler ile sohbet ettikten sonra hep birlikte öğle namazını kıldı.

KESTANEPAZARI AİLESİNE TEŞEKKÜR ETTİ
Vali Köşger, sahip olduğu dernek ve vakıflar ile Kur’an Kursları’na ve İmam Hatip Liseleri’ne yapmış olduğu yardımlardan dolayı tüm Kestanepazarı Ailesi’ne teşekkür etti. Kestanepazarı Yönetim Kurulları’nı ve Kur’an Kursu’nu yapmış oldukları başarılı çalışmalardan dolayı tebrik etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.