Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir Hatay’da bulunan Eğitim Kampüsü’nde görevli eğitim personellerinin hizmet içi eğitimleri tüm hızıyla devam ediyor. Öğrencilerle 7/24 ilgilenen eğitimcilerimiz üniversite onaylı Eğitim Koçu Sertifikalarını teslim aldı.

Kestanepazarı Eğitim Kampüsü’nde görevli 18 eğitim personeli, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nden aldıkları eğitim sonunda Eğitim Koçu Sertifikası almaya hak kazandı. Eğitim Koçu sertifikası alan eğitimcileri ağırlayan Kestanepazarı Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyd Dayhan, eğitimcileri teker teker tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

“TÜM İMKÂNLARIMIZI ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN SEFERBER ETTİK”
Kestanepazarı Eğitim Kampüsü’nde himaye edilen tüm öğrencilerin ümmetin emaneti olduğu bilincinde olduklarını da sözlerine ekleyen Başkan Dayhan, “Biz Kestanepazarı dernek ve vakfı olarak tüm imkânlarımızı bu güzel yavrularımızın geleceğe hazırlanmaları için seferber ettik. Bizim varlık sebebimiz dinine, vatanına, devletine ve milletine bağlı güzel ahlaklı nesil yetiştirmektir. Bu uğurda fedakârca çalışan tüm eğitimcilerimizi bir kez daha tebrik eder başarılarının devamını dilerim” dedi.

“EĞİTİM SÜREKLİ GELİŞEN BİR OLGUDUR”
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nde verilen eğitime katılan tüm eğitimcilerinin büyük bir başarı göstererek sertifika almaya hak kazanmasından dolayı büyük gurur duyduğunu dile getiren Kestanepazarı Eğitim Koordinatörü Eğitim Uzmanı Zübeyir Kuyubaşı, “Eğitim durağan değil çağın gerekliliklerine göre sürekli gelişen, değişen bir olgudur. Ailelerinin bizlere emanet ettikleri yavrularımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için, biz de eğitimcilerimizle kendimizi sürekli yeniliyoruz”  şeklinde konuştu.

EĞİTİMDE LİYAKAT, HİZMET İÇİ EĞİTİM VE PROFESYONEL YÖNETİM
Hiç bir işin çıraklığını yapmadan ustası olunamayacağı fikriyle hareket ettiklerini ve kurum için görevlendirmelerde bu kıstasla hareket ettiklerini dile getiren Kestanepazarı Eğitim Koordinatörü Kuyubaşı, hizmet içi eğitimleri aksatmadan uygulamak suretiyle eğitimcilerini de sürekli güncel ve dinamik tutmayı başardıklarını aktardı. Bu yolla liyakat ölçütlerinden asla vazgeçmeden eğitim personelinin görevde yükselmelerini sağladıklarını ve eğitimin tüm aşamalarında profesyonel yönetime devam ettiklerini sözlerine ekleyen Eğitim Koordinatörü Kuyubaşı, tüm velilerin içinin rahat olmasını, evlatlarının güvenli ellerde, alanında uzman profesyonel eğitimcilerin rehberliğinde eğitim hayatlarına devam ettiklerinin altını çizdi.

ASIM’IN NESLİ’NİN HİZMETİNDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Kestanepazarı Eğitim Kurumları olarak hafızlık yapan ve Kur’an eğitimi alan öğrencilerin hizmetinde olmaktan büyük gurur duyduklarını da belirten Eğitim Koordinatörü Kuyubaşı, sözlerini şöyle tamamladı:
“Kestanepazarı Ailesi olarak dün olduğu gibi bugün ve yarın da Asım’ın Nesli’nin hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Bu yolda bizlere inanan ve bizlerden desteğini esirgemeyen tüm Kestanepazarı ailesine ve bağışçılarımıza bir kez daha teşekkür ederim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.