Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

İzmir’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Galip Akhan’ın ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltılı toplantıda buluştu.

İzmir Milletvekili Hamza Dağ Başkanlığında düzenlenen toplantıya kurumlarımızı temsilen Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Hasan Dayhan, Kestanepazarı Fidan Eğitim Kurumları Derneği Başkanı M. Necati Gürsöz katıldı.

Programa İzmir’deki birçok STK yöneticisinin yanı sıra MÜSİAD İzmir Başkanı Ümit Ülkü ve heyeti de katıldı.

Hasan Dayhan Hizmetler ve Projeleri Anlattı

Kestanepazarı Öğrenci yetiştirme Derneği Başkanı Hasan Dayhan’ın da konuşma yaptığı toplantıda, kurumlarının hizmetlerini anlatan Dayhan yeni projelere de değinerek, “Ortaokul öğrencilerimizin eğitimi için yapılan yurt binamızın inşaatı bitmek üzere, şimdi bu binanın içini eğitim araç-gereçleri, barınma ve temel ihtiyaç malzemeleri ile donatma zamanı. Bunun yanı sıra Bayraklı’da hafız öğrenciler için yapacak olduğumuz İmam Hatip Lisesinin de temelini bu sene atacağız.

Öğrencilerini ücretsiz himaye eden kurumlarımız halkımız ve siz değerli işadamlarının desteklerini bekliyor. Bunların yanı sıra kurumlarımız üzerinde paralel yapıya aitmiş gibi bir algı oluşturulmaya çalışılıyor. Bu tür yanlış algıları yıkmak için böyle önemli toplantılara katılarak kurumlarımızın hizmetlerini anlatmaya devam ediyoruz.” dedi.

Hasan Dayhan Hizmetlerden Ve Projelerden Bahsetti
Hasan Dayhan Hizmetlerden Ve Projelerden Bahsetti
STK'lar Katip Çelebi Üniversitesinde Buluştu
STK’lar Katip Çelebi Üniversitesinde Buluştu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.