Şakran’daki Kur’an Kursumuzun Birinci Dönem Veli Toplantısı Yapıldı

Aliağa Müftülüğü Şakran Kestanepazarı Hacı Tülay Çolakoğlu Kur’an Kursu 2021- 2022 eğitim öğretim yılı birinci dönem veli toplantısı yapıldı. Toplantıda Kurs Müdürü Fatih Muslu velilere öğrencilerin ders durumları ile ilgili genel bilgi verdi.

Toplantının başında öğrencilerin kursa başladıkları dönemdeki durumlarıyla ilgili bilgi veren Aliağa Müftülüğü Şakran Kestanepazarı Hacı Tülay Çolakoğlu Kur’an Kursu Müdürü Fatih Muslu, hafızlık yapabilmek için çok çalışmanın şart olduğunu belirtti. Öğrencilerin her birinin durumu ile ilgili tek tek itinalı bir biçimde ilgilendiklerine de vurgu yapan Kurs Müdürü Muslu, “Başarılı bir eğitim dönemi geçirdik. Öğrencilerimizin eğitimde geldikleri şu anki seviye bizler için sevindirici. İkinci dönemde çok çalışarak, yaptığımız plan doğrultusunda iyi bir dönem geçireceğimize inancımız tam” dedi.

Aliağa Müftülüğü Şakran Kestanepazarı Hacı Tülay Çolakoğlu Kur’an Kursu Müdürü Fatih Muslu toplantıya katılan tüm velilere teşekkür etti.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif