Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Aliağa Müftülüğü Şakran Kestanepazarı Hacı Tülay Çolakoğlu Kur’an Kursu 2021- 2022 eğitim öğretim yılı birinci dönem veli toplantısı yapıldı. Toplantıda Kurs Müdürü Fatih Muslu velilere öğrencilerin ders durumları ile ilgili genel bilgi verdi.

Toplantının başında öğrencilerin kursa başladıkları dönemdeki durumlarıyla ilgili bilgi veren Aliağa Müftülüğü Şakran Kestanepazarı Hacı Tülay Çolakoğlu Kur’an Kursu Müdürü Fatih Muslu, hafızlık yapabilmek için çok çalışmanın şart olduğunu belirtti. Öğrencilerin her birinin durumu ile ilgili tek tek itinalı bir biçimde ilgilendiklerine de vurgu yapan Kurs Müdürü Muslu, “Başarılı bir eğitim dönemi geçirdik. Öğrencilerimizin eğitimde geldikleri şu anki seviye bizler için sevindirici. İkinci dönemde çok çalışarak, yaptığımız plan doğrultusunda iyi bir dönem geçireceğimize inancımız tam” dedi.

Aliağa Müftülüğü Şakran Kestanepazarı Hacı Tülay Çolakoğlu Kur’an Kursu Müdürü Fatih Muslu toplantıya katılan tüm velilere teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.