Saffet Köse Hocamızı ziyaret ettik

Kestanepazarı ailesi olarak Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Saffet Köse’yi makamında ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulunduk.

Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı, Hisar İmam Hatip Lisesi Müdürü Rasim Çakmak, Kestanepazarı Basın Yayın Müdürü Emrah Yılmaz, Hisar Anadolu İmam Lisesi Öğrenci İşleri Sorumlusu Serkan Uyar ile Kestanepazarı Sosyal ve Sportif Faaliyetler Sorumlusu Halil İbrahim Atakan, Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarette Prof. Dr. Saffet Köse’ye, bu yıl eğitim öğretim hayatına başlayacak olan Hisar Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Hisar İmam Hatip Ortaokulu hakkında bilgi verildi. Fen ve Sosyal Proje Okulu olan Hisar Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin akademik gelişimi için Prof. Dr. Köse’yle fikir alışverişinde bulunuldu. Geleceğe dönük karşılıklı bir eğitim protokolü yapılması için çalışmalara başlanılmasına karar verildi.

Hafızlık müessesesinin çok önemli olduğunu dile getiren Prof. Dr. Köse, Kestanepazarı’nın hafızlığın devamı için ülkemizdeki en önemli kurumlardan birisi olduğunu dile getirdi. Kestanepazarı’nda eğitim alan hafızların akademik gelişimleri için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Prof. Dr. Köse, en yakın zamanda tekrar bir araya gelmeyi arzu ettiğini dile getirdi.

(Soldan sağa) Halil İbrahim Atakan-Zübeyir Kuyubaşı-Saffet Köse-Rasim Çakmak-Serkan Uyar

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif