Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Ortaokul Mezunlarımız Sosyal Tesislerde Toplu İftar Yaptı

Kestanepazarı İmam Hatip Ortaokulu’ndan bu yıl mezun olmaya hak kazanan öğrencilerimiz, Buca’daki Kestanepazarı Sosyal Tesisleri Ve Mesire Alanı’nda düzenlenen iftar programı ile gönüllerince eğlenerek mezuniyetlerinin tadını çıkardı.

Kestanepazarı İmam Hatip Ortaokulu’ndan 2017- 2018 Eğitim Öğretim yılında mezun olmaya hak kazanan 32 8. Sınıf öğrencisi hafta sonu Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Yöneticisi Halil Taşçı, Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı, Kestanepazarı İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Rasim Çakmak ve öğretmenlerinin de katıldığı iftar programında bir araya geldi.

Buca’da buluna Kestanepazarı Sosyal Tesisleri Ve Mesire Alanı’nda yapılan iftar programında öğrencilere okul müdürü ve öğretmenleri tarafından temsili mezuniyet belgesi takdim edildi. Takdim sonrası iftar programına geçen öğrenciler, iftardan sonra üzerinde kendi toplu fotoğraflarının yer aldığı pastayı kesti.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif