Örnek Din Görevlileri, Öğrencilerimizle Buluştu

Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün “Tecrübe Paylaşımı” projesi kapsamında İzmir ilçe müftülüklerinde seminer düzenleyen ekip Kestanepazarı öğrencileriyle bir araya geldi. 

a
Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Düzenlediği “Tecrübe Paylaşımı” Seminerlerinde Görevli Din Görevlileri Öğrencilerimizi Ziyaret Etti

Seminer; örnek projelerin tespit edilerek yaygınlaştırılmasını sağlama, hizmetlerin etkinliğine ve verimliliğine katkıda bulunarak cami hizmetlerini çeşitlendirme amacıyla düzenleniyor.

İstanbul Kadıköy Hasanpaşa Camii İmam-Hatibi Levent Uçkan, Güngören Kuyulu Camii İmam-Hatibi Mehmet Şenyiğit, Kahramanmaraş Abdulhamidhan Camii İmam-Hatibi Ö. Faruk Şirikçi, Manisa Hilaliye Camii İmam-Hatibi İbrahim Sivrikaya, Rize Bozut Camii İmam-Hatibi Halil Çelik, İzmir Bayraklı Beşkubbeli Camii Müezzini Yasin Güngör ve Yunus Emre Camii Derneği Görevlisi Mehmet Keskin’den oluşan ekip yaptıkları örnek projeleri öğrencilerimizle paylaştı.

Din görevlileri örnek proje olarak; bir ay boyunca camide cemaat ile beş vakit namaza gelen çocuğa hediye verilmesi, yedi bin kişilik aşevi kurulması ve öğrencilere burs verilmesi gibi çalışmalarını anlattı.

aa
Tecrübe Paylaşımında Yer Alan Din Görevlileri, Ortaokul Öğrencilerimizi de Ziyaret Etti
ccc
Tecrübe Paylaşımında Görevli Hocalara, Yurt Müdürü Mustafa Yıldırım ve Ali Koç Kurumlarımızı Tanıttı
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif