Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Okul Müdürlerimizden Tebrik Ziyareti

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir Hatay’daki Eğitim Kampüsü içerisinde yer alan ve hamisi olduğumuz liselerin müdürleri Başkan Cüneyd Dayhan’ı makamında ziyaret etti.

Kestanepazarı Eğitim Kampüsü’nde yer alan İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin Müdürü Hasan Ali Yazıcı ile Hisar Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Müdürü İbrahim Dede, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanlığına seçilen Cüneyd Dayhan’ı ziyaret etti. Okul Müdürleri Yazıcı ve Dede, okullarına ve Millî Eğitim camiasına verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettikleri Cüneyd Dayhan’a başkanlık görevinde de başarılarının devamını dileyerek çiçek takdim ettiler.

Yapılan ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Başkan Cüneyd Dayhan, Kestanepazarı Ailesi olarak, dün olduğu gibi bugün ve yarın da Millî Eğitim camiasının yanında olmaya devam edeceklerini belirtti.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif