Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği ile Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı olarak hamisi bulunduğumuz yurtlarımızda kalan ve başarı gösteren öğrencilerimizi Umre ile ödüllendirdik. Umre Hediyesi kazanan 2 lise 4 üniversite öğrencimiz ile 3’ü de öğretmen olmak üzere toplam 9 kişi, kutsal topraklara gitme imkânı buldu.

BİR UMRE DE ÖZMERVE TURİZMDEN HEDİYE

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği ile Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı olarak hamiliğini yaptığımız yurtlarda kalan öğrencilerimize ve öğretmenlerine başarı karşılığı verilen Umre Hediyesi sözü, yarıyıl tatilinde gerçekleşti. Gösterdikleri başarı ile Umre Hediyesi kazanan İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencileri İbrahim Şahin ile Bünyamin Çevik ve Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü öğrencisi Burak Kılıç ile İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Rıdvan Can Çelik ve Hisar Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu öğrencisi Serdar Kara, Kestanepazarı Eğitim Kampüsü’nden kutsal topraklara uğurlandı. Ayrıca geçtiğimiz yıl yapılan Kur’an’ın Genç Muhafızları Hafızlık Yarışması’nda Türkiye ikincisi olan mezunumuz Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğrencisi Hafız Halil Ay da Özmerve Turizm’den kazandığı Umre Hediyesi ile kafileye katıldı.

ÖĞRENCİLER UMRE İÇİN YÖNETİM KURULLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Hisar Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Müdürü Rasim Çakmak ile İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hasan Ali Yazıcı ve Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdür Yardımcısı Enes Günay sorumluluğunda, kutsal topraklara uğurlanan öğrencilerimiz Kestanepazarı Yönetim Kurulları’na teşekkür etti.

UMRE ZİYARET FİYATLARINDA ÖZEL İNDİRİM YAPILDI

Öğrencilerimizin başarılarının ödüllendirilerek başarıyı teşvik etmeyi amaçladıklarını dile getiren Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği İdari İşler ve Personel Müdürü Ahmet Özer, verilen Umre Hediyesi için Umre tur fiyatlarında indirim yapan Özmerve Turizm’e ayrıca teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.