Öğrencilerimiz İçin Yeni Bir Oyun Alanı Oluşturuldu

Kestanepazarı, öğrenciler için kampüste yeni oyun-dinlenme alanı yaptı.  Yeni oyun alanının açılışında ortaokul öğrencilerimize mangal ziyafeti sunuldu.

Kestanepazarı yöneticileri, yeni yapılan Kur’an kursu ile birlikte öğrencilerin oyun alanlarının azalacağı düşüncesiyle, talebeler için yeşil mekânda park oluşturdu. Çeşitli egzersiz aletleri, park oyuncakları, spor faaliyetleri alanları ve evcil hayvanların bulunduğu alan, öğrencilerimizin rahat bir nefes almasını sağlıyor.

aa
Kestanepazarı Öğrencileri Yeni Oyun Alanlarına Kavuştu

Ortaokul Öğrencilerimiz İçin Mangal Ziyafeti Sunuldu

Park alanının açılışında ortaokul öğrencilerimize mangal ziyafeti sunuldu. Yeşil alanda mangal keyfi yapan öğrenciler parkta bulunan egzersiz aletleri ve oyuncaklarla stres attı.

Programda Kestanepazarı Derneği Başkanı Hasan Dayhan; hizmetlerin, öğrencileri mutlu ederek Allah rızasını kazanmak adına yapıldığını belirterek, mangal ziyafetlerinin öğrencilerin yaş gruplarına göre devam edeceğini ifade etti.

aa
Öğrencilerimiz Oyun Alanının Açılış Programında Mangal Ziyafeti Yaptı, Yeşil Alanda Oynadı
a
Öğrencilerimiz Yeni Oyun Alanlarında Doyasıya Koşarak Eğlendi
Oyun Parkı Açıldı
Öğrencilerimiz İçin Hazırlanan Mangal Ziyafeti Farklı Bir Gün Yaşattı
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif