Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir Hatay’daki Eğitim Kampüsü’nü ziyaret etti.

Ziyaret esnasında Bekle’ye, AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca da eşlik etti. Başkan Cüneyd Dayhan ve Yönetim Kurulu Üyesi Faik Boyacı tarafından karşılanan AK Parti heyeti, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği faaliyetleri ve Kur’an Kursu eğitimi hakkında bilgi aldı.

ATÖLYELERİ GEZEREK BİLGİ ALDI
Ziyareti sırasında Eğitim Kampüsü’nde yer alan Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Ek Binası’nda açılan Resim, Ahşap, Ebru, Musiki, Akıl Oyunları, Gastronomi, Bilgisayar ve Robotik Kodlama atölyelerini de gezen Milletvekili Cemal Bekle, eğitime verdikleri katkıdan dolayı başta yönetim kurulu üyeleri olmak üzere tüm Kestanepazarı Ailesi’ne teşekkür etti.

“İZMİR’DE BÖYLE BİR KURUM OLMASI BİZLERE GURUR VERİYOR”
İzmir’de birçok özel okulda dahi olmayan imkânların Kestanepazarı Eğitim Kampüsü’nde hafızlık ve Kur’an-ı Kerim eğitimi alan öğrencilere tahsis edildiğini görmekten dolayı büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Milletvekili Bekle, “Pek tabii ki İzmir milletvekili olarak gördüğümüz bu manzara karşısında gurur duymamak mümkün değil. Hafızlık ve Kur’an eğitimi alan yavrularımız her şeyin en iyisine layık. Kestanepazarı olarak tüm ülkeye örnek bir eğitim yuvasını kazandırmışsınız. Yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı hepinizi tebrik eder ve başarılarınızın artarak devam etmesini dilerim” dedi. Milletvekili Bekle ayrıca, Başkan Cüneyd Dayhan ve tüm Kestanepazarı Ailesi’ne eğitime verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.