Merhum Başkan Hasan Dayhan Kabri Başında Dualarla Anıldı

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nde uzun yıllar başkanlık yapan rahmetli Hasan Dayhan, vefatının 2. seneidevriyesinde kabri başında dualarla anıldı.

Karabağlar Paşaköprü Mezarlığı’nda gerçekleşen anma törenine, Korona Virüs Tedbirleri Kapsamı’nda yoğunluk oluşturulmaması sebebiyle Rahmetli Hasan Dayhan’ın ailesi, dernek yönetimi ve Kur’an Kursu hocalarından oluşan bir grup katıldı.

Merhum Başkan Hasan Dayhan’ın Kardeşi Mustafa Dayhan, oğlu Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan, torunu Hasan Eren Dayhan’ın yanı sıra aile etrafının da hazır bulunduğu anma programında Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Öğreticileri Hafız Seyhan Uğurlu, Hafız Enes Kaput ve Hafız Bilal Gülşahin Kur’an-ı Kerim Tilaveti yaptı.

Yapılan tilavetlerin ardından Merhum Başkan Hasan Dayhan’ın kardeşi Mustafa Dayhan, merhumun ruhu için Kur’an kursu öğrencileri ve hocaları ile sevenlerinin okumuş olduğu Hatm-i Şeriflerin duasını yaptı.

Merhumun oğlu Cüneyd Dayhan programa katılan ve gelemeyen tüm sevenlerine teşekkür ederek, merhum babası için dua istirhamında bulundu.

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif