Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nde uzun yıllar başkanlık yapan rahmetli Hasan Dayhan, vefatının 2. seneidevriyesinde kabri başında dualarla anıldı.

Karabağlar Paşaköprü Mezarlığı’nda gerçekleşen anma törenine, Korona Virüs Tedbirleri Kapsamı’nda yoğunluk oluşturulmaması sebebiyle Rahmetli Hasan Dayhan’ın ailesi, dernek yönetimi ve Kur’an Kursu hocalarından oluşan bir grup katıldı.

Merhum Başkan Hasan Dayhan’ın Kardeşi Mustafa Dayhan, oğlu Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan, torunu Hasan Eren Dayhan’ın yanı sıra aile etrafının da hazır bulunduğu anma programında Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Öğreticileri Hafız Seyhan Uğurlu, Hafız Enes Kaput ve Hafız Bilal Gülşahin Kur’an-ı Kerim Tilaveti yaptı.

Yapılan tilavetlerin ardından Merhum Başkan Hasan Dayhan’ın kardeşi Mustafa Dayhan, merhumun ruhu için Kur’an kursu öğrencileri ve hocaları ile sevenlerinin okumuş olduğu Hatm-i Şeriflerin duasını yaptı.

Merhumun oğlu Cüneyd Dayhan programa katılan ve gelemeyen tüm sevenlerine teşekkür ederek, merhum babası için dua istirhamında bulundu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.