Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı yöneticileri, Manisa Müftülüğü ve Diyanet İşleri Başkanlığı Manisa Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne nezaket ziyaretinde bulundu.

Kestanepazarı Heyeti Manisa Eğitim Merkezi Ziyaretlerinde, Eğitim Hizmetlerine Maddi ve Manevi Katkıda Bulunan Yardımseverlere Hayır Dua Ettiler
Manisa İl Müftüsü Sinan Cihan Makamında Ziyaret Edildi

Manisa İl Müftüsü Sinan Cihan

Kestanepazarı Derneği Başkanı Hasan Dayhan, 2. Başkan Necmi Güngörmez, Fidan Eğitim Kurumları Derneği Başkanı M. Necati Gürsöz ve Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa Yaman’dan oluşan heyet, Manisa MüftüSinan Cihan’ı makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar dilediler. Eğitim Merkezi’nin açılışı nedeniyle başarı dileklerini de ileten heyet, Ege bölgesinde böyle bir ihtisas merkezinin bulunmasından duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

DİB Manisa Eğitim Merkezi Müdürü Kurra Hafız Osman Eğin’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Geçmişte, Kestanepazarı Kur’an Kurslarındaki hocalarımızın eğitimi için düzenlenen seminerlere de katılmış olan, Kur’an Ziyafeti gibi kurumumuzun düzenlediği programlara sıklıkla iştirak eden, Manisa Eğitim Merkezi Müdürü Kurra Hafız Osman Eğin Hocamız makamında ziyaret edildi.

Yeni inşa edilen ve hizmete açılan DİB Eğitim Merkezi’nin hayırlı olması dileklerini ileten

Kurra Hafız Osman Eğin

heyetimiz; eğitime ve insana yapılan yatırımın, kârların en büyüğü olduğunu söyledi. Kestanepazarı heyeti, Manisa Eğitim Merkezine katkıda bulunanlara hayır duada bulunduklarını belirttiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.