Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Manisa İl Defterdarı Şenol Gezer Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği ile Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı Başkanı Çoşkun Akın ve Kestanepazarı Fidan Eğitim Kurumları Derneği Başkanı Mehmet Mahir Karaşen’i ziyaret etti. Kestanepazarı Camiasını ilk gençlik yıllarından beri tanıdığını vurgulayan Defterdar Gezer, “Kestanepazarı’nın yeni eğitim yuvaları için atılım yapma vakti gelmiştir” dedi.

Karabağlar Müftülüğü’nde din görevlisi olan ve Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu’nda Kur’an-ı Kerim dersleri veren merhum Nurullah Gezer’in oğlu İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi mezunu Manisa İl Defterdarı Şenol Gezer, Kestanepazarı’nın İzmir Hatay’daki Eğitim Kampüsü’nü ziyaret etti. Başkanlık makamında ağırlanan Defterdar Gezer’e Başkan Çoşkun Akın, Kestanepazarı camiasının yaptığı son hizmetler ile gelecek planları hakkında bilgi verdi.

KESTANEPAZARI’NI ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEBRİK VE TAKDİR ETTİ

Kestanepazarı’nı çok yakından takip ettiğini ve çalışmalarını takdire şayan bulduğunu dile getiren Deftardar Gezer, “Yeni açtığınız Hafızlık Fen ve Sosyal Bilimleri Proje Ortaokulu ve Lisesi ile Bayraklı’da temelini atmış bulunduğunuz Kestanepazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Yurt binası için sizleri tebrik ve takdir ederim. Kestanepazarı sahip olduğu değerler ile vatanına bağlı, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan nesiller yetiştirilmesi için çok önemli işler yapmaya devam etmekte. Kestanapazarı ailesi Rabbiminiz izni, gönüllülerinin de desteği ile sahip olduğu bu büyük gücü, tarihinden aldığı değerleri ve sorumluluğu ile yeni projelerle bölgemize yeni eğitim kampüsleri kazandıracaktır inşallah. Bizlerin buna inancı tamdır. Bu yolda kanunlar çerçevesinde bizlere düşen bir görev olursa bizler de elimizden gelen desteği vermeye hazırız inşallah” dedi.

Başkan Çoşkun Akın da yapılan ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu dile getirerek gelecek kuşakların da milli ve manevi değerlerine sahip olarak yetişmelerini sağlamak için var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.