Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Manisa Akhisar’da Kestanepazarı Mezunları Buluşması

Manisa Akhisar ilçesinde gerçekleştirilen Kestanepazarı mezunları programına Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç, Mezunlarla İletişim Sorumlusu Mustafa Yavuz, Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Öğreticisi Fatih Gülpamuk, İlim Yayma Cemiyeti Manisa Şube Başkanı ve Eğitime Destek Platformu Ege Bölge Sorumlu Yardımcısı Kestanepazarı Mezunu Recep Özgüvenç, Manisa Celal Bayar Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Kestanepazarı Mezunu Doktor Adem Yenidoğan katıldı.

Programa Akhisar ilçemizin dışında; Kırkağaç, Soma ve Saruhanlı bölgelerinden Kestanepazarı mezunları katıldı. Çoğunluğu genç mezunlarımız olmak üzere, esnaf ve din görevlisi olan birçok mezunumuzun katılım sağladığı programda Kestanepazarı faaliyetleri ve eğitim öğretim sistemi hakkında bilgiler verildi, istişareler yapıldı ve konuşmaların ardından her bir mezunumuz Kestanepazarı anılarını paylaşarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif