Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarını temsilen; Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç, Mezunlarla İletişim Sorumlusu Mustafa Yavuz, Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Yöneticisi İsa Özgen, Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Öğreticisi Fatih Gülpamuk ve Kestanepazarı Mezunu Kula Müftülüğü Şah Süleyman Camii Müezzini Mustafa Kırkulak’tan oluşan heyet, Kula Müftüsü Halil Kara hocamızı makamında ziyaret etti.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Müftü Kara, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza ve gençlerimize manevi değerleri öğretmemiz elzemdir. Kestanepazarı bu eğitime önemli katkı sağlamaktadır. Çaba ve gayretlerinden dolayı Kestanepazarı Yönetim Kurullarına, Kur’an Kursu Yönetimi ve Hocalarına, öğrencilerimize ve onları destekleyen velilere can-ı gönülden teşekkür ediyorum.” dedi

Ziyarette Kestanepazarı faaliyetleri ve eğitim öğretim sistemi hakkında bilgi verildi ve istişarelerde bulunuldu.

Kestanepazarı Mezunu Kula Şah Süleyman Camii Müezzini Mustafa Kırkulak ve Kestanepazarı Mezunu Yunus Emre Karcı’nın babası Kula Şah Süleyman Camii İmam Hatibi Mehmet Ali Karcı’yı ziyaret ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.