Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Konak Kaymakamı Ahmet Önal, Kestanepazarı’nı Ziyaret Etti

Konak Kaymakamı Ahmet Önal, Kestanepazarı’nı ziyaret ederek öğrencilerimize seslendi.

Öğrencilerimize kısa bir konuşma yapan Ünal, yatılı olarak eğitim görmenin faydalarına değindi ve “Ben de 10 yıl yatılı okudum” dedi. Kaymakam, Kestanepazarı öğrencilerine, içlerinde bulundukları ortam ve imkânların kıymetini bilmelerini öğütleyerek; sosyal, kültürel hassasiyeti ve ahlaki değerleri olan gençlerin, gelecekte toplumumuz için büyük bir kazanım olduğunu belirtti.

Konak Kaymakamı Ahmet Önal Kestanepazarı'nı Ziyaret Etti ve Öğrencilerimize Hitap Etti

Başkan Hasan Dayhan da kaymakam Ünal’a konuşmasından dolayı teşekkür ederek gençlere “Yarınlarda hepiniz, memlekete faydalı birer birey, hizmetlerde önder olacaksınız. Biz de sizlerle gurur duyacağız” dedi. 

Başkan Hasan Dayhan’ın makamında gerçekleşen ziyarete; Fidan Eğitim Kurumları Derneği Başkanı M. Necati Gürsöz, Kestanepazarı dernek üyeleri Mehmet Taşpınar ve Haluk Saruhanlı, Genel Koordinatör İ. Cengiz Aslan, Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa Yaman, Ar-Ge Müdürü Celil Deniz de katıldı.

Başkan Dayhan ziyarette, Kestanepazarı hizmetlerini özetledi. Genel Koordinatör Aslan da 2011–2012 eğitim-öğretim yılı ara döneminde Kur’an kursu ve İHL’ne giden öğrencilerimizin derslerinde gösterdiği başarı grafiği hakkında bilgiler verdi.

Ahmet Önal, Kestanepazarı Hizmetleri ve Öğrencilerimizin Yakın Tarihteki Başarıları Hakkında Bilgilendirildi
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif