Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı’ndan Mucip Uludağ’a Plaket

Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü, Mucip Uladağ’a İSTOK (İzmir Sivil Toplum Kuruluşları Platformu) Aralık ayı toplantısında plaket takdim etti.

iztokaralikwep

Maarif Vakfı Afganistan Ülke Koordinatörü olarak atanan İzmir Buca Gençlik Merkezi Müdürü Mucip Uludağ’a Kestanepazarı’na ve Gençlik Spor Kulübüne göstermiş olduğu ilgi ve desteklerinden dolayı, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Hasan Dayhan ve Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü (KGSK) Başkanı Ali Koç tarafından plaket takdim edildi.

Uludağ’ın İzmir’deki görevi müddetince Kestanepazarı öğrencilerine hep destek olduğunu belirten KGSK Başkanı Ali Koç, yeni görevi için İzmir’den ayrılmadan önce teşekkür etmek istediklerini belirtti. Uludağ, görevi boyunca İzmir’deki STK’larla hep iyi ilişkiler içerisinde olduklarını belirtti. Afganistan’daki çalışmalarda da İzmir’deki STK’larla işbirliği içerisinde olmak istediğini söyledi. Plaket takdimi için de Kestanepazarı’na ayrıca teşekkür etti.

 

mucipuladagplaketweb2

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif