Kestanepazarı’ndan İl Müftüsüne Ziyaret

Kestanepazarı ailesi İzmir İl Müftüsü Recep Şükrü Balkan’ı makamında ziyaret etti.

Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Müdürü Şaban Küçük, Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Yurt Yöneticisi Halil Taşcı, Kestanepazarı Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç, Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı ve Kestanepazarı Merkez Kur’an Kursu Hocası Kurra Hafız Sadık Daştan, İzmir İl Müftüsü Recep Şükrü Balkan’ı makamında ziyaret ederek, görevinde başarı dileğinde bulundular.

Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Müdürü Şaban Küçük, kurslarımızda yapılan hafızlık ve Kur’an-ı Kerim eğitimleri hakkında, Yurt Yöneticisi Halil Taşcı da öğrenci mevcutları ve fiziksel imkânlar hakkında İl Müftüsü Balkan’a bilgi verdi.

Ayrıca Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı, Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı’nın destekleri ile yurtlarında kalan öğrencilerin hem akademik hem de üniversiteye giriş sınavlarındaki başarılarının artırılması için yurt bünyesinde yaptıkları kurslar hakkında İl Müftüsü Balkan’a bilgi verdi. İl Müftüsü Recep Şükrü Balkan yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kestanepazarı’na yapılan çalışmalarında başarılar diledi.

Kestanepazarı ekibi daha sonra İzmir İl Müftü Yardımcısı Şakir Kırkız’ı da makamında ziyaret etti. İl Müftü Yardımcısı Kırkız da yapılan ziyaret için teşekkür ederken, Kestanepazarı ailesini hafızlık sınavlarında gösterdiği başarıdan dolayı tebrik etti.

(Soldan sağa)Sadık Daştan-Şaban Küçük-Recep Şükrü Balkan-Zübeyir Kuyubaşı-Halil Taşcı-Ali Koç

(Soldan sağa)Şaban Küçük-Şakir Kırkız-Mustafa Tipi-Halil Taşcı-Zübeyir Kuyubaşı-Ali Koç

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif