Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı’ndan İl Müftü Yardımcısına Hayırlı Olsun Ziyareti

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç ve Basın Yayın Müdürü Emrah Yılmaz, İzmir İl Müftü Yardımcılığı’na atanan Ramazan Çoşkun’u makamında ziyaret etti. Halkla İlişkiler Müdürü Koç, aynı zamanda Kestanepazarı mezunu da olan İl Müftü Yardımcısı Coşkun’a, Kestanepazarı ailesi adına yeni görevinde başarılar diledi.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç, İzmir İl Müftü Yardımcılığı görevine atanan Kestanepazarı mezunu Ramazan Coşkun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Halkla İlişkiler Müdürü Koç ziyarette İl Müftü Yardımcısı Çoşkun’a ayrıca kurslarımızda yapılan hafızlık ve Kur’an-ı Kerim eğitimleri ile öğrenci mevcutları ve binaların fiziki durumları hakkında bilgi verdi.

Yapılan ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren İl Müftü Yardımcısı Ramazan Coşkun, kendisinin de mezunu olduğu Kestanepazarı camiasının çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, derneğimiz ve vakfımıza yaptığı çalışmalarda başarılar diledi.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif