Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı’nda “Bağımlılık ve Sigara Bağımlılığı İle Mücadele” Semineri Düzenlendi

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Kestanepazarı Eğitim Kampüsünde “Bağımlılık ve Sigara Bağımlılığı İle Mücadele” konulu seminer düzenlendi.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-ge Biriminde görevli Psikolojik Danışman Gökhan Sağlık’ın konuşmacı olarak katıldığı seminerde, sigaranın “dünyanın en hızlı yayılan ve en uzun süren salgını” olduğuna dikkat çekildi.

Ayrıca sigara içme alışkanlığının gelişmiş ülkelerde giderek azalırken gelişmekte olan ülkelerde ise her yıl artış gösterdiği belirtildi.

Seminerde Psikolojik Danışman Gökhan Sağlık; bağımlık, bağımlılığın zararları ve bağımlılıkla mücadele ile bağımlılıkla ilgili doğru bilinen yanlışlar hakkında bilgi verdi.

Kestanepazarı Eğitim Kampüsü Konferans Salonu’nda düzenlenen ve öğrencilerimizin ilgiyle dinlediği seminerde; Gökhan Sağlık’ın konuşmasının ardından soru-cevap bölümüne geçildi.

Öğrencilerden gelen soruların cevaplandırılmasının ardından seminer sona erdi.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif