Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi ev sahipliğinde yapılan Genç Hatipler Minberde Hutbe Okuma Yarışması’nda Kestanepazarı iki derece birden elde ederek, büyük bir başarıya daha imza attı.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından yapılan Genç Hatipler Minberde Hutbe Yarışması İzmir Güney Bölge Finali İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi Tatbikat Mescidi’nde yapıldı. İzmir Güney Bölgesi’nde yer alan 14 İmam Hatip Lisesi’nden öğrencilerin katıldığı yarışmaya Kestanepazarı Ailesi tarafından hamiliği yapılan Hisar Anadolu İmam Hatip Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu ile İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi de katıldı.

BİRİNCİ VE ÜÇÜNCÜ KESTANEPAZARI KUR’AN KURSU MEZUNU

Yarışmayı Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu mezunu Hisar Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Proje Okulu 9. Sınıf Öğrencisi Mesut Ceylan birinci olarak tamamlarken, Torbalı Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Enes Kavcı ikinci, İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Bilal Fatih İdin üçüncü olarak tamamladı.

“BAŞARI ASLA TESADÜF DEĞİLDİR”

Yarışma sonrası tüm katılımcıları tebrik eden Hisar Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Müdürü Rasim Çakmak, yeni bir okul olmalarına rağmen katıldıkları tüm yarışmalarda öğrencilerinin derece almasından dolayı büyük onur duyduğunu dile getirdi. Başarının asla tesadüf olmadığının altını da çizen Müdür Çakmak, “Öğrencilerimizin eğitimleri için bugüne kadar çaba sarf eden gerek Kur’an kurslarımızdaki hocalarımız, gerekse okullarımızdaki öğretmenlerimize verdikleri emek ve gösterdikleri fedakârlıktan dolayı teşekkür ederim. Okullarımızın her daim destekçisi olan Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği ile Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı’mızın yönetim kurulu üyelerine ve bağışçılarına da ayrıca teşekkür eder, başarılarından dolayı tüm öğrencilerimizi tebrik ederim” dedi.

Yarışma sonrası öğrencilere hediyeleri takdim edilerek hep birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu mezunu Hisar Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Proje Okulu 9. Sınıf Öğrencisi Mesut Ceylan yarışmayı birincilikle tamamladı

İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Bilal Fatih İdin üçüncü olarak tamamladı

Yarışmayı birincilikle tamamlayan Hisar Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Proje Okulu 9. Sınıf Öğrencisi Mesut Ceylan okul müdürü Rasim Çakmak ve İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hasan Ali Yazıcı ile hatıra fotoğrafı çektirdi

Yarışma sonrası toplu hatıra fotoğrafı çektirildi

Yarışma birincisi Mesut Ceylan Okul Müdürü Ve Hocaları ile hatıra fotoğrafı çekildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.