Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı’na Bir Birincilikte Tekvandodan

Kestanepazarı’na bir birincilik de Tekvando’dan geldi. Millî Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı’nın hamiliğini yaptığı Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu öğrencisi Süleyman Erel Çanakkale Şehitlerini Anma İzmir Ümitler Tekvando İl Şampiyonası’nda birinci oldu.

Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü’nün lisanslı sporcusu olan İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Süleyman Erel, Menemen’de yapılan Çanakkale Şehitlerini Anma İzmir Ümitler Tekvando İl Şampiyonası’nda 87 kg’da İzmir il birincisi oldu.

Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü’nün Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen Madde Ayrılığı Kültür Birlikteliği Yaşatır Projesi kapsamında, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir Hatay’daki Eğitim Kampüsü içerisinde yapılan spor salonunda antrenmanlarını yapan Süleyman Erel, başarısında emeği geçen Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü Tekvando Antrenörü Ömer Aras başta olmak üzere Millî Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı ile Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği yönetim kurulları ve çalışanlarına teşekkür etti.

Sporcusunun gösterdiği başarıdan dolayı büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, “Proje bittikten sonra da bize ve sporcularımıza destekleri eksiltmeden sürdüren Millî Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı ile Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne teşekkür ederim. Bu başarı imam hatipli gençlerimizin desteklendiklerinde ne denli başarılı olabileceklerini bir kez daha göstermiştir. Bizler başarılarımızın artarak devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

Süleyman Erel
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif