Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir ve çevresindeki resmi kurum ve mezun ziyaretleri devam ediyor. Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç son olarak Salihli Müftülüğü, Salihli Ziraat Odası, Salihli Zafer Mahallesi Yatılı Erkek Kur’an Kursu’nu ziyaret ederek derneğimiz ve vakfımız faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç, Salihli Müftüsü Adem Karakelebek’i makamında ziyaret etti. Kestanepazarı mezunu Salihli İlçe Müftülüğü Murakıbı Fatih Dinçer’in de eşlik ettiği ziyarette,  Halkla İlişkiler Müdürü Koç, İlçe Müftüsü Karakelebek’e derneğimiz ve vakfımızın faaliyetleri ile örgün eğitimle hafızlık programı hakkında detaylı bilgi verdi.

Kestanepazarı Kur’an Kursları’nı çok yakinen tanıdığını dile getiren Müftü Karakelebek, gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi. Diyanet personeli olarak hafızlık eğitimi veren Kur’an kurslarını desteklemeyi önemsediklerinin altını da çizen Müftü Karakelebek, Kestanepazarı camiasına da yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

“DESTEĞİNİZLE ONORE OLDUM”

Müftülük ziyaretinin ardından Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç, Kestanepazarı Mezunu Kurra Hafız Şenol Günay’ı ve Kestanepazarı Mezunu Hafız İbrahim Demircan’ı ziyaret etti. Salihli Zafer Mahallesi Yatılı Erkek Kur’an Kursu’na yönetici olarak atanan Kurra Hafız Günay’ı ve Kur’an Kursu öğreticisi olarak atanan Demircan’ı tebrik eden Halkla İlişkiler Müdürü Koç, yeni görevlerinde mezunlarımıza başarılar diledi. Kestanepazarı’nın ziyaretinden ve tebrikinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Kurra Hafız Günay, “Mezun olduğum kurumun beni tebrik etmesi ve desteğini göstermesinden dolayı onore oldum. Rabbim camiamızın tüm işlerinde yardımcısı olsun” dedi.

Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu’ndan mezun olan Hüseyin Aktürk’ün velisi Salihli Ziraat Odası Başkanı Necati Aktürk’ü de ziyaret eden Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç, Aktürk’e öğrencilerimizin ihtiyaçlarına karşılık yapmış olduğu ayni için bağışlar için teşekkür etti.

 

soldan sağa: Adem Karakelebek, Ali Koç, Şenol Günay, Fatih Dinçer

soldan sağa: Ali Koç, Necati Aktürk

soldan sağa: Şenol Günay, Ali Koç, İbrahim Demircan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.