Kestanepazarı Yönetimi Aliağa Yenişakran’da Hafız Öğrencilerimiz İle Buluştu

Kestanepazarı Yönetim Kurulları son haftalık toplantısını, Aliağa Müftülüğü Kestanepazarı Hacı Tülay Çolakoğlu Kur’an Kursunda yaptı.

Toplantı sonrası hafız öğrencilerimiz ile bir araya gelen Kestanepazarı Yönetim Kurulu Üyelerimiz; hafız öğrencilerimiz ile hasbihal ederek, kendi öğrencilik anılarını öğrencilerimiz ile paylaştılar, öğrencilerimizin talep ve önerilerini dinlediler.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan, “Kestanepazarı Yönetim Kurulu olarak; Kestanepazarı Hacı Tülay Çolakoğlu Kur’an Kursu yönetimi, hocalarımız ve hafız öğrencilerimiz ile birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduklarını, değerli hocalarımızla beraber yol almak ve hocalarımızın desteğini hissetmek, bizlere mutluluk ve güç vermektedir. Sizlerden aldığımız destek ve güçle vatanına, milletine bağlı, Kur’an ve İslam yolundan ayrılmayan Allah ve Peygamber sevgisiyle dolu nesiller yetiştirmeye, ülkemize, milletimize ve tüm İslam Âlemine hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Yapılan ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Kurs Yöneticisi Müdürü Fatih Muslu, “Kestanepazarı Ailesinin bir ferdi olarak, attığımız her adımda Kestanepazarı ailesinin arkamızda olduğunu bilmek bize her zaman güç vermiştir. Tüm öğrencilerim, velilerim ve Kur’an Kursumuz adına desteklerinizden dolayı sizlere teşekkür ederim” dedi.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif