Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Yönetim Kurulları son haftalık toplantısını, Aliağa Müftülüğü Kestanepazarı Hacı Tülay Çolakoğlu Kur’an Kursunda yaptı.

Toplantı sonrası hafız öğrencilerimiz ile bir araya gelen Kestanepazarı Yönetim Kurulu Üyelerimiz; hafız öğrencilerimiz ile hasbihal ederek, kendi öğrencilik anılarını öğrencilerimiz ile paylaştılar, öğrencilerimizin talep ve önerilerini dinlediler.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan, “Kestanepazarı Yönetim Kurulu olarak; Kestanepazarı Hacı Tülay Çolakoğlu Kur’an Kursu yönetimi, hocalarımız ve hafız öğrencilerimiz ile birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduklarını, değerli hocalarımızla beraber yol almak ve hocalarımızın desteğini hissetmek, bizlere mutluluk ve güç vermektedir. Sizlerden aldığımız destek ve güçle vatanına, milletine bağlı, Kur’an ve İslam yolundan ayrılmayan Allah ve Peygamber sevgisiyle dolu nesiller yetiştirmeye, ülkemize, milletimize ve tüm İslam Âlemine hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Yapılan ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Kurs Yöneticisi Müdürü Fatih Muslu, “Kestanepazarı Ailesinin bir ferdi olarak, attığımız her adımda Kestanepazarı ailesinin arkamızda olduğunu bilmek bize her zaman güç vermiştir. Tüm öğrencilerim, velilerim ve Kur’an Kursumuz adına desteklerinizden dolayı sizlere teşekkür ederim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.