Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Yönetim Kurulu’ndan Hocalara Plaket

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği ile Milli Kültür Ve Ahlaka Hizmet Vakfı Yönetim Kurulu toplantısında “Kur’an Ziyafetleri”nin gerçekleştirilmesinde emeği geçen hocalara plaket ve hediye takdimi yapıldı. Takdim sırasında Başkan Çoşkun Akın, hocalara göstermiş oldukları fedakârca çalışmalarından ötürü yönetim kurulu adına teşekkür etti. Hocalar adına açıklama yapan Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Yurt Yöneticisi Halil Taşcı, plaketle onure edilmekten dolayı memnun olduklarını dile getirdi.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği ile Milli Kültür Ve Ahlaka Hizmet Vakfı olağan yönetim kurulu toplantısı Onursal Başkan Hasan Dayhan’ın da katılımıyla Başkan Çoşkun Akın yönetiminde gerçekleştirildi.

Buca Yıkık Kemer Camii’nde yapılan Kur’an Ziyafeti başta olmak üzere bir aylık süreçte yapılan tüm faaliyetlerin yönetim kurulu üyelerine detaylı olarak aktarıldığı toplantıda Nisan ayı içerisinde gerçekleştirilmesi düşünülen faaliyetler için görüş alış verişinde bulunuldu. Öte yandan yapılan Kur’an Ziyafeti etkinliğinin gerçekleştirilmesinde büyük katkı sağlayan Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Yurt Yöneticisi Halil Taşcı ile kurs hocalarından Kurra Hafız Sadık Daştan, Kurra Hafız Mesut Güner, Hafız Mehmed Ali Yakalı ve Hafız Yasin Uslu’ya teşekkür plaketi ve hediye takdim edildi. Yönetim Kurulu adına hocalara teşekkür eden Başkan Çoşkun Akın, “Öğrencilerimizin başarılarının temelinde sizlerin yapmış olduğu çalışmalar ve göstermiş olduğunuz çabalar bulunmakta. O kadar yüce bir iş yapıyorsunuz ki hizmetlerinizin maddi bir karşılığı bulunmamakta. Tüm öğrencilerimiz, velilerimiz ve bağışçılarımız adına sizlere tekrar teşekkür ederim” dedi.

Plaket alan hocalar adına söz alan Halil Taşcı, Kestanepazarı camiasında bulunmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Böyle güzel bir plaket ile onure edilmekten dolayı çok büyük bir mutluluk duyduk. Bu nazik hareketenizden ve çalışmalarımıza göstermiş olduğunuz destekten dolayı tüm yönetim kurulumuza teşekkür eder, başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif