Kestanepazarı Yeni Sistem Töreninde yerini aldı

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Yemin Töreni sonrası, Beştepe’de gerçekleştirilen yeni sistem töreninde, Kestanepazarı Yönetim Kurulları Başkanları da yerini aldı.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, yüzde 52.6 oyla ilk turda yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı olarak seçilmesinin ardından, Pazartesi günü Cumhurbaşkanlığı yeminini etti. Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda yapılan yemin töreni sonrası, iş, sanat ve spor dünyasından da çok sayıda ismin katılımıyla, Beştepe’de Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine Geçiş Töreni yapıldı. Yapılan davet üzerine bu tarihi ana şahitlik etmek için Kestanepazarı Yönetim Kurulları Başkanları ve üyeleri de törene katılım gösterdi.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde 22 devlet başkanının katıldığı törene Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği ile Milli Kültür Ve Ahlaka Hizmet Vakfı Başkanı Çoşkun Akın, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği 2. Başkanı Cüneyd Dayhan, Milli Kültür Ve Ahlaka Hizmet Vakfı 2. Başkanı İbrahim Özpoyraz ve Kestanepazarı Yönetim Kurulları üyesi Halil Fatih Boyacı ve Muhiddin Sami Dayhan da katıldı.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif