Kestanepazarı Öğrencileri TEOG’a Hazır

Kestanepazarı İmam Hatip Ortaokulu yöneticileri, TEOG’a girecek 15 öğrencisinin moral ve motivasyonunu artırmak amacıyla Okul ve Yurt müdürlüğünce özel bir restoranda program düzenlendi.

moralyemegi2

2016-2017 eğitim-öğretim yılında açılan ve İzmir’de hafızlık proje sınıfı bulunduran tek okul olan Kestanepazarı İmam Hatip Ortaokulu’nun 23-24 Kasım tarihlerinde TEOG’a ilk defa girecek olan; aralarında on bir hafızın bulunduğu on beş öğrencisine Okul ve Yurt müdürlüğünün organizesiyle “Moral Yemeği” programı gerçekleştirildi. Programa Okul Müdürü Tevekkül Çobanlar, Yurt Müdürü Halil Taşcı’nın yanı sıra öğretmenler ve sınava girecek olan öğrenciler katıldı.

Programda konuşan Okul Müdürü Tevekkül Çobanlar, yapılan deneme sınavlarında ortalamanın iyi olduğunu ve daha iyi olabileceğine inandığını ifade ederek “Çok çalışmamız gerekiyor” dedi.

Öğrencilerin başarılı olması için her türlü maddi ve manevi desteği sağlayacaklarını belirten Yurt Müdürü Halil Taşcı ise moral ve motivasyon programlarının devam edeceğini, öğrencilerinden umutlu olduklarını ve yüksek puanlarla İmam Hatip Liselerini taçlandıracaklarını söyledi.moralyemegi1

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

1 Yorum

One Response

  1. Öğrencilerimize başarılar diliyorum.Allah yardımcıları olsun.Başaracaklarına inancımız tamdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif