Kestanepazarı Mezunu İmam Hatip Muhammed Tuna Kampüsümüzü Ziyaret Etti.

Antalya’nın Serik ilçesine tayini çıkan mezunumuz İmam Hatip Muhammed Tuna kurumumuzu ziyaret etti.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç ve Mezunlarla İletişim Sorumlusu Mustafa Yavuz tarafından ağırlanan Muhammed Tuna’ya yeni görev yerinde yapacağı çalışmalar için başarılar diledik.

Kestanepazarı mezunu olmanın bir ayrıcalık olduğunu, Kestanepazarı’nın ülkemizin en önemli markalarından biri olduğunu dile getiren Muhammed Tuna, tüm Kestanepazarı Ailesi’ne bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Mezunumuz Çağlar Tekkanat  Kurumumuzu Ziyaret Etti.

Kestanepazarı Mezunu Karşıyaka İlçe Müftülüğü İlçe Vaizi Çağlar Tekkanat  kurumumuzu ziyaret etti. Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç ve Mezunlarla İletişim Sorumlusu Mustafa Yavuz tarafından ağırlanan Çağlar Tekkanat’a Kur’an Kurslarımız ve kampüs çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Kampüsü gezen Çağlar Tekkanat, Kestanepazarı’nda yapılan hafızlık ve Kur’an-ı Kerim eğitimi hakkında detaylı bilgi aldı.

Kestanepazarı Ailesi’nin bir ferdi olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ve Kestanepazarı’nın ülkemizin en güzide eğitim kurumlarından biri olduğunu dile getiren Çağlar Tekkanat, yapılan ziyaretin ve bilgi paylaşımının çok yararlı olduğunu da belirterek, tüm Kestanepazarı Ailesi’ne bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diledi.
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif