Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Mezunu Denizli Buldan İlçe Müftüsü Yasin Saadettin Yıldız Kampüsümüzü Ziyaret Etti.

Denizli Buldan İlçe Müftüsü Yasin Saadettin Yıldız, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir Hatay’da bulunan Eğitim Kampüsü’nü ziyaret etti. İdare Müdürü Ahmet Özer ve Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç tarafından ağırlanan Müftü Yıldız’a Kur’an Kurslarımız ve kampüs çalışmaları hakkında detaylı bilgi verildi.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç ile birlikte kampüsü gezen Müftü Yıldız, Kestanepazarı’nda yapılan hafızlık ve Kur’an-ı Kerim eğitimi hakkında detaylı bilgi aldı.

Müftü Yıldız Kestanepazarı Ailesine Başarı Dileklerinde Bulundu

Kampüsün fiziki yapısı ile barındırdığı sosyal ve kültürel imkânların, kampüste çok yerinde bulduğunu dile getiren Müftü Yıldız, öğrencilerin boş zamanlarını doğru değerlendirmeleri için gerekli olan tüm altyapının sağlanmış olmasından, ayrıca öğrencilerin eğitimlerinde izlenen disiplinli ve kayıtlı öğrenim planından dolayı Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği ve Kur’an Kursu Yöneticileri başta olmak üzere tüm personelleri tebrik ettiğini dile getirdi. Kestanepazarı Ailesi’nin bir ferdi olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ve Kestanepazarı’nın bölgede bir marka olduğunu da dile getiren Müftü Yıldız, yapılan ziyaretin ve bilgi paylaşımının çok yararlı olduğunu da belirterek, tüm Kestanepazarı Ailesi’ne bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diledi.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif