Kestanepazarı Mezunu Afyon Şuhut Aydın Mahallesi Merkez Camii İmam Hatibi Hafız Mehmet Baş Kampüsümüzü Ziyaret Etti

2005 yılı Kestanepazarı Mezunu Afyon Şuhut Aydın Mahallesi Merkez Camii İmam Hatibi Hafız Mehmet Baş, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir Hatay’da bulunan Eğitim Kampüsü’nü ziyaret etti. Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç ve Mezunlarla İletişim Sorumlusu Mustafa Yavuz tarafından ağırlanan Mehmet Baş’a Kur’an Kurslarımız ve kampüs çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Kestanepazarı mezunu olmaktan her zaman gurur duyduğunu, Kestanepazarı’nın ülkemizin en güzide eğitim kurumlarından biri olduğunu dile getiren Mehmet Baş, Kestanepazarı’nda başarının sırrının, kurumun sahip olduğu eğitim geleneği sayesinde olduğunu, kendisinin de yetişmesinde ve bugünlere gelmesinde uygulanmakta olan bu eğitim metodları ile beraber, en büyük pay sahibinin Kestanepazarı Kur’an Kursundaki hocalarıma ve Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneğine ait olduğunu ifade ederek, emeği geçen herkesten Allah razı olsun, dedi.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif