Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Mezunları ve Mensupları Derneği, Kestanepazarı Hatay Eğitim Yerleşkesi’nde bulunan Ortaöğrenim Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı’nı ziyaret etti.
Kestanepazarı Mezunları ve Mensupları Derneği Başkan Yardımcısı Mustafa Sönmez ile Dernek Üyesi Kurra Hafız Sadık Daştan, Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı’nı makamında ziyaret etti. Ziyarette çiçek takdim eden Başkan Yardımcısı Sönmez ile Kurra Hafız Daştan, Müdür Kuyubaşı’na başarılar diledi.

Gerçekleşen ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Müdür Kuyubaşı, Yurt içerisinde öğrencilerin üniversite sınavlarına hazırlanması için yapılan eğitim çalışmaları ile sosyal ve kültürel faaliyetler hakkında detaylı bilgi verdi.

Tüm eğitim kurumlarının başarısının mezunları ile ölçüldüğünü ve bugünün öğrencilerinin yarının mezunu olacaklarının da bilincinde olduklarını dile getiren Müdür Kuyubaşı, eğitimde rekabetin her geçen gün arttığı günümüzde gençlerin yarınlara daha donanımlı ve güçlü hazırlanabilmesi için Kestanepazarı Mezunları ve Mensupları Derneği’ni yanlarında görmenin kendilerine güç kattığının altını çizdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.