Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

444 9 232

Kestanepazarı Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı, Kestanepazarı 1996 Mezunlarından 29 Mayıs Okulları Bornova Kampüs Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Arif Altın, 29 Mayıs Okulları Bornova Kampüs Müdürü Güven Gülkaya ile birlikte Kestanepazarı Eğitim Kampüsü’nü ziyaret etti.

Kestanepazarı Yönetim Kurulları Başkanı Cüneyd Dayhan’ın makamında ağırladığı Kestanepazarı Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı Altın ile 29 Mayıs Okulları Bornova Kampüs Müdürü Gülkaya, Kestanepazarı Eğitim Kampüsü hakkında detaylı bilgi aldı. Kampüsü gezen ve fiziki imkânlarını yerinde inceleyen Altın ile Gülkaya, Kestanepazarı öğrencileri için yapılan atölyeleri de yerinde gördü. Kestanepazarı’ndaki hafızlık ve Kur’an eğitimi hakkında bilgi alan 29 Mayıs Okulları Bornova Kampüs Müdürü Güven Gülkaya, öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel gelişimleri için sağlanan imkânları çok iyi bir örnek teşkil ettiğini dile getirdi.

MEZUNLARI BULUŞMAYA DAVET ETTİ
Kestanepazarı’nda uzun yıllar eğitim alan Kestanepazarı Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı ve 29 Mayıs Okulları Bornova Kampüs Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Arif Altın ise kendi zamanında sahip oldukları imkânları anlatarak hem eskiyi yâd etti hem de kurumlarımızın Kur’an talebelerinin gelişimi için harcamış olduğu emek ve çabayı takdir ettiğini dile getirdi. Kestanepazarı mezunu olmaktan her zaman gurur duyduğunu da dile getiren Altın, Kestanepazarı Mezunları ve Mensupları Derneği olarak bu yıl 25 Haziran’da 51.’si düzenleyecekleri Kestanepazarı Mezunları Buluşması’na tüm mezun ve mensupları davet etti.

“MEZUNLARIMIZIN ZİYARETLERİ BİZLERE GÜÇ VERİYOR”
Eğitim kurumlarının başarısının mezunlarının başarısı ile ölçüldüğünü dile getiren Kestanepazarı Yönetim Kurulları Başkanığ Cüneyd Dayhan, kurum olarak her zaman mezunlarımızı güzel yerlerde görmek için çaba sarf ettiklerini söyledi. Mezunlarımızın gittikleri her yerde ve bulundukları tüm makamlarda Kestanepazarı’nı göğüslerinde gururla taşımalarının kendilerini de çok mutlu ettiğini sözlerine ekleyen Başkan Dayhan,  “Tüm mezunlarımıza mezun oldukları bu güzide kuruma karşı duydukları bağlılıktan ve gösterdikleri sevgiden dolayı teşekkür ederim. Millî ve manevi değerlerle donatılmış bir nesil yetiştirmek için çıktığımız bu zor yolda, siz değerli mezunlarımızın ziyaretleri bizlere güç veriyor” dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.