Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Mezunları Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Türkiye’nin en köklü hafızlık müessesesi olan Kestanepazarı’nın Aydın’da görevli bulunan mezunları kahvaltı programında bir araya geldi. Geçmiş günleri yâd eden mezunlar Kestanepazarı dernek ve vakıflarının son faaliyetleri hakkında da detaylı bilgi aldı.

Aydın’da görevli Kestanepazarı Mezunları geçtiğimiz hafta sonu organize edilen kahvaltıda bir araya geldi. Çocukluk ve ilk gençlik yıllarında olduğu gibi birlikte kahvaltı yapan mezunlar, Kestanepazarı’na dair anılarını anlatarak geçmiş günleri yâd etti.

Kestanepazarı Yönetim Kurulları adına kahvaltı programına katılan Kestanepazarı mezunu ve Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç, Kestanepazarı Yönetim Kurulları Başkanı Çoşkun Akın adına mezunları selamladı.

Son dönem dernek ve vakıf çalışmalarımız ile gelecek projelerimizi mezunlarımıza aktaran Halkla İlişkiler Müdürü Koç, mezunlarımızı görev aldıkları illerde bir arada görmekten dolayı büyük memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Yatılı eğitim gören öğrencilerin aynı ailenin fertleri olduğunu vurgulayan Koç, “Tüm eğitim kurumları mezunlarının birlik ve beraberlik içinde, kurumlarına ve birbirlerine sahip çıkmaları ile ayakta durabilir. Kestanepazarı Mezunları dün olduğu gibi bugün ve yarın da görev aldığı her yerde milli ve manevi değerlerimizin savunucusu olmaya devam edecektir” dedi.

 

Ayaktakiler soldan sağa: Bünyamin Gülge- Muhammet Aydın- Veli İnce- Fazıl Uşan- Yakup Yüksel- Abdullah Yeşil- Ali Koç- Yasin Serttaş- Bilal Günday.

Oturanlar: Mehmet Emin Ulu- Bircan Özcan- Talip Demir- Yahya Ofşin- Aycan Çetin- Mustafa Derin

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif