Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Mezunları Geleneksel Sahur Buluşması Yapıldı

Kestanepazarı Mezunları’nın geleneksel Sahur Buluşmaları etkinliğinin 2018 programı Buca Kaynaklar’daki Kestanepazarı Spor Tesisleri ve Mesire Alanı’nda yapıldı.

Kestanepazarı Mezunları ve Mensupları Derneği tarafından organize edilen Sahur Buluşması programı’na Kestanepazarı Mezunları ve Mensupları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Akif Savaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Sönmez ve Adem Çalar, İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Fatih Vargeloğlu, İl Müftü Yardımcısı Şakir Kırgız, İl Müftülüğü Murakıbı Süleyman Temiz, Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Akar, Karabağlar Müftüsü Feyyaz İdin, Buca Müftüsü Muharrem Gül, Bornova Müftüsü Mesut Harmancı ve yaklaşık 150 mezun davetli katıldı.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’ni temsilen Dernek 2. Başkanı Cüneyt Dayhan, Yönetim Kurulu Üyesi Halil Fatih Boyacı ve Muhiddin Dayhan ile İdari İşler ve Personel Müdürü Ahmet Özer’in de katıldığı programda, Kestanepazarı Mezunlarından Konak Müftülüğü Çimenli Camii İmam Hatibi Muhammet Karabacak, Kur’an-ı Kerim Tilaveti yaptı.

Kestanepazarı Mezunları ve Mensupları Derneği tarafından sunulan ikramlar ile hep birlikte yapılan sahurun ardından Yönetim Kurulu Üyesi Adem Çalar, Kestanepazarı Spor Tesisleri ve Mesire Alanı’nın kullanımından dolayı Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Yönetim Kurulu’na teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Program sonrası mezunlar önümüzdeki Ramazan ayında bir sahur programında daha bir araya gelme sözüyle Kestanepazarı Spor Tesisleri ve Mesire alanından ayrıldı.

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif