Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Mezunları Abdullah Kuluç ve Hasan Keskin ile hafızlığını Kestanepazarı’nda tamamlayan Recep Doğaner Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği ile Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı Başkanı Çoşkun Akın’ı makamında ziyaret etti.

İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Fıkıh Anabilim Dalı Yüksek Lisans öğrencisi Kestanepazarı Mezunu Abdullah Kuluç ile yine Kestanepazarı mezunlarından olan Bornova MTA Ege Bölge Müdürlüğü Mescidi İmam Hatibi Hasan Keskin ve hafızlığını Kestanepazarı Kur’an Kursları’nda tamamlayan Torbalı’da İmam Hatiplik görevinde bulunan Recep Doğaner, Başkan Çoşkun Akın’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Çoşkun Akın’ın geçmiş Kurban Bayramı’nı da tebrik eden Kestanepazarı mezunları, Kestanepazarı Yönetim Kurullarını çalışmalarından dolayı tebrik ederek başarı dileklerinde bulundu.

“MEZUNLARIMIZIN ZİYARETLERİ BİZLERE GÜÇ VERİYOR”
Eğitim kurumlarının başarısının mezunlarının başarısı ile ölçüldüğünü dile getiren Başkan Çoşkun Akın, kurum olarak her zaman mezunlarımızı güzel yerlerde görmek için çaba sarf ettiklerini söyledi. Mezunlarımızın gittikleri her yerde ve bulundukları tüm makamlarda Kestanepazarı’nı göğüslerinde gururla taşımaları gerektiğinin altını da çizen Başkan Akın, “Tüm mezunlarımıza mezun oldukları bu güzide kuruma karşı duydukları bağlılıktan ve gösterdikleri sevgiden dolayı teşekkür ederim. Milli ve manevi değerlerle donatılmış bir nesil yetiştirmek için çıktığımız bu zor yolda, siz değerli mezunlarımızın ziyaretleri bizlere güç veriyor” dedi.

(Soldan Sağa)
Özel Kestanepazarı Hatay Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü Zübeyir Kuyubaşı- Bornova MTA Ege Bölge Müdürlüğü Mescidi İmam Hatibi Hasan Keskin-Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği ile Milli Kültür ve Ahlaka Hizmet Vakfı Başkanı Çoşkun Akın-İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Fıkıh Anabilim Dalı Yüksek Lisans Öğrencisi Abdullah Kuluç-İmam Hatip Recep Doğaner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.