Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Mezunları 52. Geleneksel Buluşması Kampüste Gerçekleşti

Kestanepazarı Mezunları ve Mensupları Derneği ile Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği tarafından organize edilen 52. Mezunlar Buluşması, İzmir Karabağlar/Hatay’da bulunan Kestanepazarı Eğitim Kampüsü’nde gerçekleşti.

Sabah kahvaltısı ile başlayan programda mezunlarımız, eski günlerdeki gibi hep birlikte kahvaltı yapma keyfini yaşadı. Kahvaltıdan sonra programa mezunumuz Tire İlçe Müftülüğü Şube Müdürü Fatih Dinçer’in Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlandı.

MEZUNLARLA BİRLİKTE OLMAKTAN DUYULAN MEMNUNİYETİ DİLE GETİRDİ

Programda açılış konuşmasını yapan Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan, mezunlarla birlikte olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek programa katılan herkese teşekkür etti. Başkan Dayhan, mezunlarımızı her zaman kurumlarımızda görmek istediğini belirtti.

DERNEK FAALİYETLERİ HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin hamiliğini yaptığı Kur’an Kursları’nda hafızlık eğitimi alan öğrencilerimizin hemen hemen girdikleri tüm yarışmalarda dereceye girerek başarı sağladıklarını ifade eden Başkan Dayhan; 

Kestanepazarı Merkez Kur’an Kursu öğrencisi Melih Tarım’ın, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Denizli’de düzenlenen Kur’an Kursları Arası Kur’an-ı Kerim Güzel Okuma Yarışması’nda Türkiye Birincisi olduğunu belirterek diğer yarışmalarda da öğrencilerimizin Türkiye çapında dereceler aldığını ifade etti. Başarıların mimarı olan hocalarımıza bir kez daha teşekkür eden Başkan Dayhan derneğin bir yıllık süre içerisinde gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında da mezunlara kısaca bilgi verdi.

MEZUNLARDAN KESTANEPAZARI YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR

Kestanepazarı Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı Arif Altın, mezunlara katılımlarından dolayı, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği başkanı Cüneyd Dayhan’a ve yönetim kuruluna gerçekleştirdikleri ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti. 

Konuşmaların ardından bahçede bulunan mezunlar hep birlikte sohbet ederek eski günleri yâd etti ve toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

1 Yorum

Bir Yanıt

  1. Selamünaleyküm Hocam ben Mehmet Kavak kestanepazarı 2015 mezunuyum mezunlarla ilgili grup vs var mı iletisim ve buluşmalar için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif