Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Kur’an Kursu Öğrencilerine Etkili Çalışma Semineri Verildi

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir Hatay’daki Eğitim Kampüsü’nde yer alan Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu öğrencilerine etkili ve verimli ders çalışma yöntemleri ile ilgili seminer verildi. Öğrencilerin istek ve dilekleri dinlendi.

Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Yurt Yöneticisi Halil Taşcı, 7. ve 8. sınıf öğrencilerine D Blok Seminer Salonu’nda eğitim semineri verdi. Verilen seminerde öğrencilere nasıl etkili ve verimli ders çalışmaları gerektiği anlatılarak, çalışma metotları hakkında bilgi verildi.

Seminerde öğrencilerin moral motivasyonlarını ve dikkatlerini artırıcı kısa çalışmalar da gerçekleştiren Yurt Yöneticisi Taşcı, öğrencilere içlerinde bulundukları yaş itibari ile ergenlik döneminde yaşamaları muhtemel fiziksel ve duygusal değişiklikler hakkında da bilgi verdi. Öğrencilerin istek ve dileklerini de dinleyerek taleplerini de toplayan Yurt Yöneticisi Taşcı, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı’nda tüm öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.

Seminer sonrası öğrenciler yurt yöneticisi Halil Taşcı ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Yazdır

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Tertemiz yavrularımıza Kitabullah'ı nakşediyoruz...

Hz. Osman ibni Affan (R.A)’dan rivayet olunur ki; Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Sizin en hayırlınız Kur’anı öğrenen ve öğretendir.” Hadis-i Şerif