Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Kur’an Kurslarımızda “Öğretmenler Günü” coşkuyla kutlandı. “Öğretmenler Günü” Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Kurs Yöneticisi İsa Özgen, Yurt Yöneticisi Halil Taşçı, Kestanepazarı Merkez Kur’an Kursu Kurs Yöneticisi Sadık Daştan ve Aliağa Müftülüğü Kestanepazarı Hacı Tülay Çolakoğlu Kur’an Kursu Kurs Yöneticisi Fatih Muslu’nun sınıflarda öğretmenlerimizi tek tek ziyaret ederek öğretmenlerimizin “Öğretmenler Gününü” tebrik etmesiyle başladı.

Öğrencilerimizin çam sakızı çoban armağanları, öğretmenlerimizi mutlu etti

“Öğretmenler Günü Kutlamaları” Yurt Müdürlüğü organizesiyle hem Kur’an Kurslarında görevli öğretmenlerimize hem de okul öğretmenlerimize öğrencilerimizin küçük harçlıklarıyla alınan hediyelerini takdim etmesiyle devam etti. Hediyeler öğretmenlerimize verilirken duygulu anlar yaşandı. Öğretmenlerimiz bu nazik hediyeler için öğrencilerine teşekkür ettiler ve öğretmenlerimiz çok duygulandılar. 

Okulda ve Kur’an Kurslarında görevli 78 öğretmen ve eğitimcilere hediyelerini takdim eden öğrenciler, ardından öğretmenleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Üzerinde Kur’an Kursu logolu ve öğretmenlerimizin isimleri bulunan ajandaların manevi değerinin çok yüksek olduğunu dile getiren Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu öğretmenleri, bu manalı güzel hediye için öğrencilere ve kutlama organizasyonu için Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Yurt Müdürü Halil Taşcı’ya teşekkür etti.

Dernek Yönetimi Öğretmenlerimizin “Öğretmenler Gününü” Kutladı

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan, Personel ve İdari İşler Müdürü Ahmet Özer, Eğitim Koordinatörü Zübeyir Kuyubaşı ve Halkla İlişkiler Müdürü Ali Koç; Kur’an Kurslarında görevli hocalarımızı ziyaret etti. 

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Başkanı Cüneyd Dayhan, Kur’an Kursu hocalarımızın fedakârca çalışmalarından dolayı tebrik etti, hocalarımızın “Öğretmenler Gününü” kutladı. Ziyaret esnasında Başkan Cüneyd Dayhan öğretmenlerimizle sohbet etti. Sohbet arkasında hocalarımız için alınan hediyeleri kendilerine takdim etti. 

Yapılan ziyaretten dolayı büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Yöneticisi İsa Özgen, Kur’an Kurslarımızda görevli tüm hocalar adına Kestanepazarı Dernek ve Vakıf Yönetimi’ne teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.