Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği geçtiğimiz Mayıs ayında İzmir’e atanan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Nüammer Uslu’yu makamında ziyaret etti.

 

Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ile Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Temsilcisi Abidin Özer 24 Mayıs 2017 tarihinde İzmir’e atanan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Uslu’ya yeni görevinde başarılar dileyen Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Koç, milli ve manevi değerlere bağlı olarak yetişen Kestanepazarı gençlerinin İl Spor Müdürlüğü’nün yürüttüğü proje ve programlarda en ön saflarda yer almak istediklerini dile getirdi.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Uslu’yu Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin Hatay yerleşkesine davet eden Koç ve Özer, Kestanepazarı olarak gençlerin yetişmesinde kendilerine düşecek her nevi görevi seve seve üstleneceklerini bildirdi.

 

Ziyaretin ardından Kestanepazarı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ve Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği Halkla İlişkiler Temsilcisi Abidin Özer, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.