Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği

Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Yöneticiliğine Hafız İbrahim Eker atandı. Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Yurt Yöneticisi Halil Taşcı, Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği İdari İşler ve Personel Müdürü Ahmet Özer ve kursta görevli hafızlık hocaları, Hafız İbrahim Eker’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Kestanepazarı Öğrenci Yetiştirme Derneği’nin İzmir Hatay semtindeki Eğitim Kampüsü içerisinde yer alan Karabağlar Müftülüğü Kestanepazarı Hatay Kur’an Kursu Yöneticiliğine Karabağlar Müftüsü Fahri Tüfekçioğlu tarafından Kurs Öğreticisi Hafız İbrahim Eker atandı. 

Kurs yöneticiliğine atanan Hafız İbrahim Eker’i çalışma arkadaşları makamında ziyaret ederek tebrik etti.

Yapılan ziyaretten dolayı büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Kurs Yöneticisi İbrahim Eker, yıllardır hep birlikte ümmetin emaneti tertemiz yavruların yüce kitabımızı ezberleyip hafız olması için birlikte mücadele ettiklerini dile getirdi. Bugünden itibaren de İsa Özgen hocadan aldıkları bayrağı daha da ileri taşıyabilmek adına var güçle çalışacaklarının altını çizen Eker, “Kestanepazarı ülkemizde Cumhuriyet tarihi boyunca kesintisiz hafızlık eğitimi veren yegâne kurumdur. Yüzde yüz hafızlık başarısı gösteren kurumumuzun, bu başarısında hiç şüphe yok ki en büyük pay sahibi fedakârca çalışan siz değerli hocalarımındır. İnanıyorum ki sizlerin de bu desteği ve inancı ile hocalarımızdan aldığımız bayrağı hep birlikte daha da ilerilere taşıyacak, Kestanepazarı olarak ümmetin emaneti yavrularımızı, İslam’a yakışır birer Kur’an muhafızı olarak yetiştirmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.